سابون

مهم نیست صابون را با«ص»بنویسیم یا با«س» مهم آنست که کف کند.

تماسِ ثابونی

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی)

پست الکترونیک (گزینه الزامی)

موضوع

پیغام

۴ کف کرده »

  يک کف کرده به نام parvaneh مرداد ۱۰, ۱۳۹۰ در ۱۱:۲۶ ق.ظ

وبلاگ خیلی بامحتوایی دارید بهتون تبریک می گم .
با اجازه شما دوستدارم مطالبش را بخونم

  يک کف کرده به نام یه برنامه نویس مهر ۲۷, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۳ ق.ظ

احسنت… نگاهی متفاوت به کائنات ….

همه ی ما وسیله ایم… فقط آنانی خواهند ماند که برگزیده شده اند….

  يک کف کرده به نام مسیح لطیف تیر ۲۱, ۱۳۹۱ در ۸:۴۱ ق.ظ

ابتدا دو پیشنهاد: اول – شهوت و همه زیرمجموعه های آن دارای حرمت و تقدس هستند. تا حدی که شعرا برای وصف خدا هم از حالاتی شهوانی یاد کرده اند. کلمه هایی مانند کف کرده و غیره، زیبنده انسان و این فضا نیست. دوم – هر رفتاری که در آن آزار باشد، سادیسم یا ماژوخیسم نیست.
درباره خودم! متعالی ترین رویای خردسالی من این بود که خانواده ای مرا بدزدند و در خانه خودشان زندانی کنند و هر کدام از افراد خانواده، به هر صورت و با هر قدرت و وزن و شدتی، شکم مرا فشار بدهند. و من حق اعتراض یا امتنا نداشته باشم و فقط تحمل کنم. این، بهشتی دوردست بود که هرگز به آن نرسیدم ولی همچنان به قدرتمندترین وضع در ذهنم هست. شاید ماژوخیسم هم نباشد! هر چه هست، محرومیت از آن، زندگی مرا نابود کرده است.
اگر من نفس خودم را حبس کنم و شکم خودم را شل کنم، هر وزنی یا فشاری یا ضربه ای را بدون آنکه شکمم را سفت کنم، تحمل می کنم، حتی اگر با تکرار و طولانی باشد.
باید دسته هایی از افراد که رفتارهایی مشابه دارند، به هم نزدیک شوند. اگر کسی شکم صاف و نرم و لطیف مرا که از شکم دخترها هم بسیار جذابتر است، فشار بدهد، او را خواهم پرستید و هر چه بخواهد به او خواهم داد و هر کاری بخواهد برایش انجام خواهم داد. هر چیز و هر کار!
نظرتان چیست؟ میل دارید مرا آزمایش کنید؟ مرا به هر کسی که میل دارید، معرفی کنید!
یک تقاضا دارم! لطف کنید و گروه های ماژوخیست و سادیست را به من یا مرا به آنها معرفی کنید! متشکرم! آدرس ایمیل مرا هم پنهان نکنید. باز متشکرم!
mrgkdied@yahoo.com

  يک کف کرده به نام Sam آذر ۱۷, ۱۳۹۶ در ۸:۱۴ ب.ظ

سلام لطفا جواب سوال من را بدهید ممنونم

کف کنيد

کد هاي مورد استفاده در کف
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>